Apelsinų Ananasų Kokteilis/ Orange Pineapple Smoothie


Man patinka planuoti dalykus. Ne tik pirkinių sąrašą, bet ir atostogas, meniu šventėms, dovanas Kalėdoms. Bet planai tam ir skirti, kad kartais viskas sugriūtų ir susijauktų ir tuomet tenka pasitelkti fantaziją ir suktis iš padėties.

Šiandieną turėjo būti planuota badomoji gaisro evakuacija darbe. Visi tai sužinoję atšaukė susitikimus, perplanavo savo dieną, kai kas išvis nepasirodė darbe, kad jos išvengtų. O dėl blogo oro ji buvo paskutinę minutę atšaukta ir visų planai nuėjo perniek. Net apsidžiaugiau, kad aš nieko neplanavau. Į sveikatą!Išeiga: 2 stiklinės

0,75 stiklinės šviežiai spaustų apelsinų sulčių
0,75 stiklinės natūralaus jogurto
0,5 stiklinės ananaso gabaliukų
2 v.š. medaus
Žiupsnelis kardamono
Ledo

Gaminimo procesas:

Paprasčiau nei paprasta. Visus produktus suplakti virtuviniu kombainu ir iškart skanauti.
I like to plan things. I like planning shopping list, menu for ocassions, gifts for Christmas. But the plans are meant sometime to collapse and then you have to use the imagination to sort out the situation.

Today was there was a sheduled fire evacuation drill. People in the office have canceled their appointments, some have rescheduled the appointents others didn't come to work at all to avoid it. But due to bad weather it was canceled at the last minute so all plans were in vain. I was really happy that I didn't plan and didn't change anything. Cheers!

Makes: 2 glasses

0.75 cup freshly squeezed orange juice
0.75 cup natural yogurt
0.5 cup pineapple pieces
2 tbsp honey
Pinch of cardamom
Ice

Method:

Easier than easy. Process all the ingredients and enjoy immediately.

Komentarai

 1. This sounds terrific for me. I love adding pineapple in my smoothie. It simply tasty sweet & delicious.
  Kristy

  AtsakytiPanaikinti
 2. Very good ingredients to me, very healthy also. Perfect for breakfast I say-) I was so busy lately, sorry I did not step by. I hope you are well.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Oho, net su medum :) turėtų būti skanus :)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą